winefest.sk

Partneri

 

 

V súčasnosti spoločnosť RONA disponuje silnou exportnou pozíciou, kvalifikovaným personálom a najmodernejšími technológiami. Skláreň v Lednických Rovniach je jedným zo svetových lídrov v spracovaní skla pre domácnosť, hotely a reštaurácie a tiež pre letecké a lodné spoločnosti. Strojovo vyrábané kalichy a nápojové sklo pokrýva základné miesto v ponuke sortimentu spoločnosti. V posledných rokoch celkové tržby neustále rastú

Spoločnosť STAT-KON s.r.o. bola založená v roku 2012 na základe dlhoročných skúseností z pôsobenia v stavebnej praxi v oblasti projektovania stavieb, statiky stavieb, riadenia stavebných projektov pre priemyselné, výrobné a občianske stavby. Na základe týchto skúseností sme postavili silný tím, za ktorým sú mnohé úspešne zvládnuté stavebné projekty u nás i v zahraničí. Spoločnosť sa skladá z autorizovaných stavebných inžinierov v oblasti statiky stavieb a konštruktérov s dlhoročnou praxou v počte 22 pracovníkov.  Našimi stálymi klientmi sú popredné realizačné firmy na našom trhu, pre ktorých vypracovávame statiku nosných konštrukcií, realizačné a výrobné dokumentácie nosných konštrukcií.

Správcovská spoločnosť TRYES, a.s. je pôvodom lokálna súkromná spoločnosť, zaoberajúca sa prioritne výkonom správy nehnuteľností. Bola založená v roku 2008, ako odozva na súčasný stav na slovenskom trhu spoločností, ktoré poskytujú služby v oblasti výkonu správy nehnuteľností. Zaoberáme sa predovšetkým komplexnou správou nehnuteľností a to bytových domov, nebytových priestorov, komerčných a polyfunkčných objektov, investičnou a realitnou činnosťou. 

Naša spoločnosť sa už od roku 2007 stará o všetko, čo vám v oblasti reklamy napadne. Začínali sme v malom, ale v súčasnosti vyrábame reklamu aj pre tých najväčších a najnáročnejších klientov. Napriek tomu však nikdy nezabúdame, že svet sa skladá z maličkostí, a preto vám vyrobíme na mieru čokoľvek reklamné už od jedného kusu a za prijateľné ceny.

 Sme pripravení na vaše reklamné chute!