winefest.sk

Prevádzky

Hotel sa nachádza v pešej zóne priamo v historickom centre Žiliny. Ponúka moderné wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli. Niektoré sú vybavené vírivkou a klimatizáciou. Reštaurácia pripravuje slovenské špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne. Kaviareň na prízemí ponúka široký sortiment nápojov. V okolí hotela Grand nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní a barov s terasami.

Café Republika je inšpiratívna kaviareň, ktorá má za cieľ vytvoriť miesto plné nápadov, dobrej kávy a absolútnej pohody…

LA DONUTERIA prináša exkluzívne, ručne vyrábané donutky a lahodnú kávu už aj do Žiliny!
Vždy čerstvé, vždy sladké a vždy neodolateľne chutné. Naše gourmet donutky sú každé ráno vyrábané s láskou podľa nášho špeciálneho TAJNÉHO RECEPTU.

Obľúbená a známa reštaurácia Trattorria v centre mesta Žilina ponúka kvalitnú gastronómiu zameranú prevažne na Taliansku kuchyňu. 

Pripravili sme si pre Vás koncept výbornej kávy a jedinečného dizajnu v priamom centre Žiliny 
 
We are a family cafè, will be pleased to serve you the best coffee in Žilina City.
 
Kaviareň ako doma. Káva je organická – Mallay a domáce limonády pripravované z Herbert sirupov.
 

Naša káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú no nie invazívnu chuť, zanechávajúc v ústach takmer pocit zamatu, pričom naša káva zostáva sladká a horká zároveň – vyvoláva koncert pocitov a chutí.
Naša káva BAR je zmes južného a severného Talianska a obsahuje 7 typov kávových zŕn rôzneho pôvodu.

Písať o kaviarni Cafe Passage nieje pre mňa celkom jednoduché. Moje prvé dojmy boli veľmi zmiešané. V prvom rade vďaka samotnému situovaniu kaviarne v strede historickej budovy na Mariánskom námestí, vďaka impozantnému átriu, ktoré uchváti svojou veľkoleposťou, a v neposlednom rade, čo ma najviac zaujalo, je pocit akoby som sa ocitol v polovici minulého storočia, keď vojdem do samotného srdca kaviarne. Keďže nie som rodák zo Žiliny, a námestie ešte nemám okukané, veľmi príjemne som sa cítil aj na terase posadenej priamo na námestí. 
Príjemné posedenie pri pravej talianskej káve Portioli, kvalitnom čaji BONTHE, či domácich zákuskoch a tortách
 

 

 

Máte chuť na domáci burger alebo mexickú kuchyňu? Navštívte útulnú reštauráciu s vínnou pivničkou v centre Žiliny. Reštaurácia je vhodná na obchodné stretnutia, posedenia s kamarátmi alebo rodinné oslavy. K dispozícii sú dva oddelené salóniky pre 30 a 20 osôb. V letných mesiacoch si môžete posedieť na vnútornej terase. Ponúkame Vám aj donášku.

 

Poctivé domáce belgické waffle, franzúzske crepes, horúca čokoláda a vždy čerstvé ovocie, ktoré si môžete doladiť skvelými posýpkami podľa vlastného výberu. Catering na zavolanie.

Kaviareň s najkrajšou terasou, najchutnejšou kávou a najlahodnejšími koláčmi… Neveríte? Presvedčte sa a zastavte sa! 🙂

Ahojte! 👋🏻

Radi by sme vám predstavili našu novú kaviareň, kde privítame všetkých kaviarenských povaľačov, milovníkov dobrého vína alebo tých, ktorých práve prepadla chuť na niečo sladké. ☕🍷