winefest.sk

Prevádzky

Café Republika je inšpiratívna kaviareň, ktorá má za cieľ vytvoriť miesto plné nápadov, dobrej kávy a absolútnej pohody…

Hotel sa nachádza v pešej zóne priamo v historickom centre Žiliny. Ponúka moderné wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli. Niektoré sú vybavené vírivkou a klimatizáciou. Reštaurácia pripravuje slovenské špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne. Kaviareň na prízemí ponúka široký sortiment nápojov. V okolí hotela Grand nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní a barov s terasami.

Hotel situovaný v meste Žilina ponúka nadštandardné ubytovanie v izbách a apartmánoch. Služby reštaurácie a kaviarne, konferenčný servis a privátne wellness. Svojou ponukou je určený pre firemných hostí, medzinárodnú biznis klientelu a boutique štýl oceňujú aj známe osobnosti.

Kaviareň Čáry-Máry je miesto, kde si môžete vychutnať príjemnú atmosféru a posedieť s priateľmi. Ku gastronómii pristupujeme s odbornými vedomosťami, vášňou a láskou, preto tu nájdete výborné druhy kávy a široký výber unikátnych drinkov. Otváracie hodiny sú prispôsobené vašim potrebám, aby ste aj počas pracovných dní mohli s priateľmi vyraziť do ulíc. Kaviareň má svoju dušu, ktorú si po prekročení prahu určite zapamätáte a radi obľúbite. Organizujeme aj rôzne akcie, ako napríklad džezové koncerty, ale aj poučné diskusie. Nájdete tu oázu kľudu, ale aj miesto, kde to žije.

Reštaurácia so sídlom na Vurumovej 13
mala v období 1. ČSR vynikajúcu úroveň.
Ako sa píše v reklame z roku 1391, je to
,, Reštaurácia chýrnych dobrých jedál
a dobrých nápojov.
Plzenský Prazdroj a Budejovické pivo.
Vlastná vinárna.”
Ján Čičkánik bol majiteľom budovy
od roku 1921 do roku 1946.

Obľúbená a známa reštaurácia Trattorria v centre mesta Žilina ponúka kvalitnú gastronómiu zameranú prevažne na Taliansku kuchyňu. 

Pripravili sme si pre Vás koncept výbornej kávy a jedinečného dizajnu v priamom centre Žiliny 
Kaviareň ako doma. Káva je organická – Mallay a domáce limonády pripravované z Herbert sirupov.
 

Naša káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú no nie invazívnu chuť, zanechávajúc v ústach takmer pocit zamatu, pričom naša káva zostáva sladká a horká zároveň – vyvoláva koncert pocitov a chutí.
Naša káva BAR je zmes južného a severného Talianska a obsahuje 7 typov kávových zŕn rôzneho pôvodu.